У поліції розповіли, чого не вистачає для початку роботи стаціонарних постів із TruCam

У поліції розповіли, чого не вистачає для початку роботи стаціонарних постів із TruCam TruCam

"Національна поліція зробила всі попередні розрахунки, направила їх до міністерства (внутрішніх справ), оскільки міністерство представляє комунікацію з Кабінетом Міністрів. Технічні роботи не зупиняються. Залишилося ухвалити кілька юридичних документів, які дозволять запустити найближчим часом стаціонарні пости контролю вимірювання швидкості", — сказав Сергій Князєв, повідомляє "Економічна правда". Об этом сообщает vremechko.in.ua со ссылкой на СМИ.

Говорячи про роботу поліцейських із приладом TruCam, Князєв повідомив, що в Нацполіції налічується в наявності 122 таких прилади, 100 з них перебувають у розпорядженні нарядів патрульної поліції.

"У місцях, де не працює патрульна поліція, таких приладів немає. Залишок приладів підлягає ремонту", — пояснив він.

За словами голови Нацполіції, проводитиметься процедура закупівлі цих приладів, але вже після того, як буде отримано можливість обладнати стаціонарні пости стаціонарними приладами, адже тоді буде зрозуміло, яку кількість TruCam ще необхідно придбати.

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ пропонує 50% коштів від штрафів за порушення правил дорожнього руху, що були зафіксовані автоматично, направляти МВС та Нацполіції для розбудови системи відеофіксації на дорогах.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_politsii_rozpovily_chogo_ne_vystachaie_dlya_pochatku_roboty_statsionarnyh_postiv_iz_trucam_290605.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя